در هنگام رزرو نیرو به چه نکاتی باید توجه کنیم؟!

لطفا قبل از مطالعه این سطور به کلیه اطلاعیه های این مرکز و نحوه سرویس دهی کاملا توجه فرموده و مطلع باشید تمامی پرسنل این شرکت اعم از خانم و آقا در هنگام مراجعه به شما ملزم به ارایه برگه ماموریت در دو نسخه یکی ممهور به مهر شرکت(نسخه مشتری) و یکی بدون مهر(نسخه برگشت به شرکت) که نسخه برگشت به شرکت شامل ثبت ساعت ورود و خروج و نظر شما در رابطه با کارگر و امضاء شما خواهند بود.

برگه های ماموریت بصورت کامپیوتری بدون خط خوردگی و پرینت اصل (کپی نیستند) می باشد و شامل نام کارگر و نام و کد و آدرس مشتری می باشد.

این مرکز بهیچ وجه شماره تلفن و سایر اطلاعات شما یا کارگران را(مگر با دستور قضایی مراجع ذی صلاح) منتشر نخواهد کرد.

در صورتیکه به موردی مشکوک شدید سریعا با ما تماس بگیرید.

در هنگام رزرو نیرو و انجام کار آنها نکات زیر را در نظر داشته باشید.
 1. قوانین و مقررات مجموعه را با دقت مطالعه نمائید و با آگاهی نیروی خدماتی را رزرو کنید.
 2. وسایل مورد نیاز کار و وظایف وزمانبندی هر قسمت از کار را از پیش تعیین کنید.
 3. همیشه ۵ دقیقه اول را صرف اعلام وظایف و توجیه کارگر نموده و زمان لازم برای کار را به وی اعلام کنید.
 4. ما آموزش های لازم را به کارگران داده ایم. اما به عنوان همنوع مطمئن شوید که کارگران در خطر نیستند و اگر موردی بود به وی اطلاع دهید تا طبق آموزش هایی که دیده، خود را با شرایط تطبیق دهد و دستور شما را راحت تر و مطمئن تر انجام دهد.
 5. از قرار دادن اشیاء قیمتی در دسترس عموم خودداری کنید.
 6. با کارگران درد و دل نکنید و همواره فاصله مطلوب را رعایت کنید.
 7. اگر متخصص بیش از نیم ساعت تاخیر داشت با ما تماس بگیرید.
 8. اگر کار بیش از زمان تعیین شده طول کشید، به ما اطلاع دهید.
 9. اکیدا از ارتباط و تماس با متخصصین خارج از سیستم شرکت بپرهیزید زیرا شرکت مسئولیتی در قبال فعالیت های خارج از خود ندارد و اگر مدت زمان خدمت شما تغییر کرد (بیشتر یا کمتر شده و یا حتی محدوده ی زمانی آن منتقل شد) حتما با شرکت هماهنگ کنید در غیر این صورت ما تعهدی در قبال کار نمی توانیم به شما بدهیم.
 10. نظافتچی ها بین ۳۰-۴۵ دقیقه در تقاضا های بالای ۶ ساعت می توانند استراحت کرده و ناهار خود را میل کنند. این فرصت را در اختیار آنان قرار دهید.
 11. در صورتی که در نیم ساعت اولیه ی نظافت، از نظافتچی راضی نبودید به ما اطلاع دهید تا نظافتچی دیگری برای شما بفرستیم.
 12. هرگونه رفتار غیرحرفه ای مانند سیگار کشیدن، موزیک گوش دادن، جر و بحث کردن، درد و دل کردن، مکررا یا به مدت طولانی با تلفن صحبت کردن، شعر خواندن، و… از طرف نظافتچی ها ممنوع است. در صورت بروز هر یک از این ها که موجبات برهم زدن آرامش شما را فراهم کند، به واحد یشتیبانی اطلاع دهید.
 13. مبلغ پرداختی به نظافتچی مبلغی است که از قبل به شما اعلام می گردد و شما هیچ گونه تعهدی مبنی بر پرداخت اضافی برای رفت و آمد متخصصین و… یا پرداخت انعام ندارید مگر بنا به صلاحدید خودتان.

قطعا با رعایت موارد بالا، هم کارگران ما بهترین عملکرد را خواهند داشت و هم شما بیشترین رضایت را از مجموعه ی ما خواهید داشت.

 

ار اعتماد شما سپاسگزاریم.