جامعه مجازی کسب و کار جابو

“جابو” یک مدل جدید کسب و کار مبتنی بر محل مشتری می باشد که حاصل سالها تجربه عملی و تحقیق و توسعه کاملا بومی و ایرانی می باشد که توسط محققین و اندیشمندان حوزه کسب و کار و نرم افزار به درستی مدل سازی و برای اولین بار در جهان به جامعه کسب و کار ایرانی یشنهاد شده است.

 


 

 

 

 

 

جابو از یک طرف یک تعاملی است بین کارفرمایانی که دغدغه بازاریابی و معرفی کسب و کار خود را دارند و از دیگر سو تعاملی است با عموم مردمی که تمایل دارند بدانند الان در حول و حوش محل زندگیشان چه اصنافی فعالیت میکنند.

 


کسب درآمد در جابو

 

افرادی که زمان آزاد دارند می توانند زمان خود را صرف فعالیت و کسب امتیاز در جابو کنند در مقابل افرادی که زمانی برای فعالیت ندارند ولی برای ارتقاء صفحه کاربری خود یا بالا بردن تگهایشان نیاز به امتیاز دارند می توانند برای خود امتیاز بخرند،زمانی که این اشخاص برای خرید امتیاز درخواست تراکنش می دهند قبل از اینکه تراکنش از سایت انجام شود به صورت پیش فرض بررسی می شود و لیست کسانی که امتیاز دارند و شما می توانید به جای سایت از آنها خرید کنید را به شما نشان می دهد که بتوانید با قیمت پایینتر یا توافقی از کاربران دیگر امتیاز بگیرند. به این صورت افرادی که شغلی ندارند یا میخواهند در منزل فعالیت کنند و یا فعالیتی پاره وقت داشته باشند می توانند از طریق  وبسایت جابو کسب درآمد کنند.

 

 

 

 


استخدام و کاریابی در جابو

 

کارفرمایان در صفحات بیزینسی خود علاوه بر اطلاعات کسب و کار خود اطلاعیه های خود را نیز به اشتراک می گذارند. افرادی که در جستجوی کار هستند می توانند در قسمت جستجوی وبسایت زمینه ی فعالیت و کار درخواستی خود را وارد کرده و لیست شرکت هایی که در آن زمینه فعالیت دارند را مشاهده کنند یا بر اساس موقعیت مکانی شرکت های نزدیک به محل زندگی خود را انتخاب کرده و برای همکاری با آنها رزومه ارسال کنند.

 

 

 

 

 


راه اندازی کسب و کار بدون سرمایه ی اولیه

جابو این امکان را برای کسانی که قصد راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی جدید را دارند ولی سرمایه ای برای طراحی یک وبسایت ندارند ایجاد کرده است که بتوانند کسب و کار خود را در جابو آغاز کنند و صفحه ی بیزینسی ایجاد کرده و با استفاده از تجربیات افراد دیگری که در این زمینه فعالیت می کنند و برقراری ارتباط با آنها کسب و کارشان را توسعه دهند و آنجا به فعالیت و کسب و کار بپردازند. از طرفی افرادی که دارای مهارت خاصی مثل خیاطی،آرایشگری،آشپزی،طراحی وبسایت و … هستند می توانند برای خود صفحه بیزینسی ایجاد کرده و مجموعه کارها و مهارت خود را به نمایش بگدارند و از طریق جابو بازاریابی کنند.

 

 

 

 

ارتباط با جامعه مجازی کسب و کار جابو


شماره تماس پشتیبانی جابو :

  •  09338397214

وب سایت جابو :

کانال تلگرام :

صفحه اینستاگرام :